Avalonia

britské kočky

O nás

Přeji všem, kdo zavítají na naše stránky, příjemný den!! Jmenuji se Eva Madejová a jsem chovatelkou britských koček. Bydlíme u Kroměříže v rodinném domku se zahradou, kam jsme se přestěhovali z města.

Mám chovatelskou stanici rodinného typu a jsem členem ZO chovatelů koček Zlín, která je registrovaná u mezinárodního registru FIFe. K rozhodnutí zřídit si chovatelskou stanici mě přivedla moje první kočka kastrátka Belinda, kterou jsem si přivezla domů z chovatelské stanice z Hodonína jako mazlíka. Ihned se u nás zabydlela a celá rodina si ji zamilovala a přijala ji jako dalšího nedílného člena. Netrvalo dlouho a přibyla k ní další kočičí dáma Eleonor, kterou jsem si uchovnila a dala tak prostor obohatit náš rodinný život i život druhých.

Naše kočky s námi žijí ve společné domácnosti, mají neomezený přístup po celém domě i na venkovní terasu. Jsou řádně očkované, odčervované, testované na FelV, FIV, PKD a v dosaženém věku i na HCM s pravidelnou veterinární péči.

Jsou zvyklé na děti, které si s nimi rády hrají, ale zároveň respektují jejich kočičí nálady a postavení. Pokud jsou spokojené kočky, pak jsem spokojena i já. Staly se tak nedílnými chlupatými členy naší rodiny a já děkuji naším kočičím dámám za projevenou důvěru k nám.

© Avalonia,CZ