Avalonia

britské kočky

Naše kočky

Eleonor Wild Victoria, CZ

Narozena : 11.08.2014
Barva : čokoládová s odznaky a kresbou
EMS kod : BSH b 21 33
Rodokmen
Matka vrhu A, vrhu B, vrhu C
Krevní skupina: A
Matka: CH Isabelie Happycat, CZ BRI b 21 33
Otec: GIC Bastien Blue Aeibiscat, CZ BRI c 21 33
Testy: FIV, FeLV negativní
Genetický test PKD: negativní 08/2016
HCM: negativní 08/2016 (veterinární klinika PrimaVet)Eleonor je naše první chovná kočička a věřím, že nezůstane jen u jedné. Každým kouskem svého výrazu je to dáma s velkým D. Je velmi upovídaná a já se vždy těším, až otevřu dveře a ona mě jako první pozdraví po pracovním dnu. Děti si s ní rády hrají na schovávanou a čekají, až je objeví a hlasně to všem oznámí. Její příjemné vrnění ve mně vzbuzuje pocit klidu a pohody. Nemá konfliktní povahu. Jako kočičí máma je úžasná, svědomitá, starostlivá a já si lepší přát nemohla. Nejraději má granule a pamlsky.


Yulietta de Pura Sangre, CZ

Narozena : 01.02.2017
Barva : krémová
EMS kod : BSH e
Rodokmen
Krevní skupina: A
Matka: CH Rosaria de Pura Sangre, CZ BLH e
Otec: IC Rufus van het Boeskooltje, NKFV, BSH e
Testy: budou doplněny
Genetický test PKD: bude doplněn
HCM: bude doplněnYuliettu jsem si přivezla z chovatelské stanice de Pura Sangre z Brna a je prozatím posledním nováčkem do naší malé kočičí smečky. Je to velmi tulivá, mazlivá, hravá, vrnící kočička, vyhledávající společnost lidí.
Stává se z ní opravdu krásná silná kočka, zřejmě díky svému velkému apetitu po syrovém mase J.
Má krásnou krémovou barvičku s hustou jemnou srstí,  velkýma oranžovýma očima, silnými tlapkami a hustým ocasem. Věřím, že nás v chovu posune zas o kousek dále.


Belinda Wild Victoria, CZ

Narozena : 26.09.2013
Barva : čokoládová s odznaky
EMS kod : BSH b 33
Matka: CH Isabelie Happycat, CZ
Otec: CH Calvin of Shansel, RU
FIV, FeLV negativní
Moje první kočička, kterou jsem si zakoupila z chovatelské stanice v Hodoníně jako luxusního mazlíčka. Inspirovala mě a motivovala k tomu, že jsem si založila vlastní rodinou chovatelskou stanici. Vyrostla z ní krásná mohutná kočička s pronikavýma očima, která v sobě nezapře dominantní vůdčí osobnost spojenou s lovcem. Její oblíbená hra s dětmi je hlídání schovaných bosích nohou pod peřinou. Jakmile je nějaká nožka venku, pak je jejím úlovkem. V teplém období se ráda prochází po zahradě a číhá na jakýkoliv pohyb. Miluji na ni, že mi dokáže trpělivě dělat celé pracovní hodiny společnost. Nejraději mlsá syrové krůtí, kuřecí a hovězí maso.

© Avalonia,CZ